NASZE MATERACE

ENERGICA SOFT TOUCH

Struktura kieszeniowa złożona z 700 niezależnych sprężyn, z których każda zamknięta jest w oddychającej saszetce zapewniając ergonomiczne, zróżnicowane podparcie dla ciała w jego 7 najważniejszych strefach. Każda, poszczególna sprężyna reaguje indywidualnie na nacisk poszczególnych części ciała. Powierzchnia materaca wykonana jest z ElasgumTM – elastyczne i oddychającego materiału zaprojektowanego tak, żeby idealnie dostosowywał się do indywidualnego kształtu ciała śpiącego gwarantując idealne podparcie i zdrowy głęboki sen.

Dowiedz się więcej

SUITE

Materac składa się z 4 warstw materiałów o zróżnicowanej gęstości i kształcie, które razem zapewniają najlepsze podparcie dla ciała oraz komfortu snu i odpoczynku.
Materac wykonany z ElasgumTM, elastycznego i przewiewnego materiału, który posiada niezwykłe właściwości samomodelujące i dostępny w dwóch różnych wariantach: twardym oraz średnim. Oba zapewniają odpowiednie rozprowadzenie punktów nacisku i dostosowanie się do indywidualnego kształtu śpiącego. W modelu o średniej twardości ElasgumTM występuje w wersji HR, która charakteryzuje się zwiększoną strukturą komórkową, zapewniając jeszcze intensywniejszą wentylację.

Dowiedz się więcej

RELAIS

Materac składa się z 3 warstw materiałów o zróżnicowanej gęstości i kształcie, które razem zapewniają najlepsze podparcie dla ciała oraz komfortu snu i odpoczynku.
Powierzchnia materaca stworzona została z pianki MemoryBed XD o zwiększonej gęstości, która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i nie wytwarza punktów ucisku sprawiających dyskomfort. Daje wrażenie lekkości i komfortu.
Dwie warstwy materaca wykonane zostały z ElasgumTM i ElasgumTM HR – lekkiego i aktywnego tworzywa komórkowego o niezwykłej elastyczności. Dodatkową cechą ElasgumTM HR jest zwiększona struktura komórkowa gwarantująca jeszcze lepszą wentylację. Wspólnie tworzą komfortową, oddychającą powierzchnie zapewniając właściwe podparcie i wyjątkowy komfort.

Dowiedz się więcej

FORTUNA

Powierzchnia materaca stworzona została z pianki MemoryBed XD o zwiększonej gęstości, która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, reagując na jego temperaturę. Nie wytwarza punktów ucisku sprawiających dyskomfort. Gwarantuje wrażenie lekkości i znakomity komfort snu,
Trzy warstwy materaca wykonane zostały ElasgumTM – wspólnie tworzą komfortową oddychającą powierzchnie zapewniając właściwe podparcie i wyjątkowy komfort.
7 zróżnicowanych stref twardości gwarantuje idealne podparcie dla kręgosłupa. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu asymetrycznej falistej wkładki wykonanej z ElasgumTM XD zapewnione zostało stabilne podparcie dla ciała z obu stron. W ten sposób ciężar rozkłada się bez dodatkowego obciążania stawów, a sen staje się jeszcze bardziej komfortowy.

Dowiedz się więcej

“Kolekcje Bedding tworzymy uwzględniając osobiste preferencje, potrzeby, rodzinne zwyczaje – wszystkie te kwestie mają wpływ na jakość snu, a my dbamy o to, żeby była ona jak najwyższa.”

Bedding CEO

TECHNOLOGIA

MEMORYBED

Termoelastyczna pianka MemoryBed dostosowuje się do kształtu ciała pod wpływem jego ciepła i niejako „zapamiętuje” jego kształt.

ELASGUM

Lekkie i alternatywne tworzywo komórkowe zastosowane na powierzchni mającej kontakt z ciałem. Jest niezwykle elastyczne, zapewniając użytkownikowi idealne podparcie i nadzwyczajny komfort, pozytywnie wpływając również na cyrkulację powietrza

OPTICAL

Chłodna, miękka tkanina. Dzięki specjalnej strukturze przypominającej plaster miodu, pomaga odprowadzać wilgoć pochodzącą z ciała, zapewniając spokojny sen i przyczyniając się do dobrego samopoczucia

TAŚMA 3D

Pasek widoczny na obrzeżach materaca wykonany został z wolumetrycznego materiału 3D. Zaprojektowany tak, by zwiększać przewiewność materaca i gwarantować odpowiednie odprowadzanie wilgoci