FORTUNA

Powierzchnia materaca stworzona została z pianki MemoryBed XD o zwiększonej gęstości, która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, reagując na jego temperaturę. Nie wytwarza punktów ucisku sprawiających dyskomfort. Gwarantuje wrażenie lekkości i znakomity komfort snu,
Trzy warstwy materaca wykonane zostały ElasgumTM – wspólnie tworzą komfortową oddychającą powierzchnie zapewniając właściwe podparcie i wyjątkowy komfort.
7 zróżnicowanych stref twardości gwarantuje idealne podparcie dla kręgosłupa. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu asymetrycznej falistej wkładki wykonanej z ElasgumTM XD zapewnione zostało stabilne podparcie dla ciała z obu stron. W ten sposób ciężar rozkłada się bez dodatkowego obciążania stawów, a sen staje się jeszcze bardziej komfortowy.

CECHY

WKŁAD

MemoryBed-150

MEMORYBED XD

Termoelastyczna pianka MemoryBed dostosowuje się do kształtu ciała pod wpływem ciepła i niejako „zapamiętuje” jego kształt. Gęsta struktura molekularna MemoryBed XD zapewnia jeszcze stabilniejsze podparcie.

ELASGUM-150

ELASGUMTM

Lekkie i aktywne tworzywo komórkowe zastosowane na powierzchni mającej kontakt z ciałem. Jest niezwykle elastyczne, zapewniając użytkownikowi idealne podparcie i nadzwyczajny komfort, pozytywnie wpływając również na cyrkulację powietrza.

POKROWIEC

Optical-150

OPTICAL

Chłodna, miękka tkanina. Dzięki specjalnej strukturze przypominającej plaster miodu, pomaga odprowadzić wilgoć pochodzącą z ciała, zapewniając spokojny sen i przyczyniając się do dobrego samopoczucia

Tasma-3D-150

TAŚMA 3D

Pasek widoczny na obrzeżach materaca wykonany został z wolumetrycznego materiału 3D. Zaprojektowany tak, by zwiększać przewiewność materaca i gwarantować odpowiednie odprowadzanie wilgoci

bawelna-150

BAWEŁNA

Specjalne włókna wykonane z organicznej bawełny wolne są od wszelkich substancji, które mogłyby zaszkodzić Tobie lub środowisku. W kontakcie ze skórą materiał daje przyjemne uczucie chłodu. Nie zbiera kurzu i zapobiega rozwojowi roztoczy.

DODATKOWE INFORMACJE

Wysokość wkładu: ok 20 cm


Wysokość materaca: ok 23 cm


Twardość: Twardy


Pokrowiec z możliwością zdjęcia z zamkiem rozdzielczym
Wersja regulacją temperatury

“Kolekcje Bedding tworzymy uwzględniając osobiste preferencje, potrzeby, rodzinne zwyczaje – wszystkie te kwestie mają wpływ na jakość snu, a my dbamy o to, żeby była ona jak najwyższa.”

Bedding CEO

ZOBACZ RÓWNIEŻ

FORTUNA

700 niezależnie pracujących sprężyn reagujących na każdy ruch użytkownika, otoczonych pianką Elasgum™ – wszystko po to, by zapewnić wyjątkową jakość snu.

RELAIS

Pianka MemoryBed oraz 2 warstwy pianki Elasgum™ w trosce o jak najlepsze podparcie i dopasowanie się do kształtu ciała użytkownika bez punktów nacisku.

SUITE

Doskonałe podparcie dla ciała użytkownika oraz wysoka przewiewność wkładu dzięki piankom Fly-Dry, MemoryBed i Elasgum™ o zróżnicowanej gęstości i kształcie.