RELAIS

Materac składa się z 4 warstw materiałów o zróżnicowanej gęstości i kształcie, które razem zapewniają najlepsze podparcie dla ciała oraz komfort snu i odpoczynku. Powierzchnia materaca stworzona została z pianki MemoryBed XD o zwiększonej gęstości, która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i nie wytwarza punktów ucisku sprawiających dyskomfort. Daje wrażenie lekkości i komfortu.
Dwie warstwy materaca wykonane zostały z Elasgum™ – wspólnie tworzą komfortową, oddychającą powierzchnię zapewniając właściwe podparcie i wyjątkowy komfort.

CECHY

WKŁAD

MemoryBed-150

Memory Bed XD

Wysokoelastyczna pianka MemoryBed dostosowuje się do kształtu ciała pod wpływem jego ciepła i niejako „zapamiętuje” jego kształt.
Gęsta struktura molekularna MemoryBed XD zapewnia jeszcze stabilniejsze podparcie.

Elasgum 2-150

ElasgumTM wersja ElasgumTM HR

Najnowszej generacji poliuretanowa pianka otwartokomórkowa gwarantuje komfort i optymalną cyrkulację powietrza.
W przypadku ElasgumTM HR komórki mają jeszcze większą powierzchnię otwarcia zapewniając jeszcze intensywniejszą wentylację.

POKROWIEC

silk-150

JEDWAB

Tkania wykonana z jedwabiu, lekka, miękka i chłodna w dotyku, z wyjątkowymi właściwościami regulacji temperatury.

Tasma-3D-150

TAŚMA 3D

Pasek widoczny na obrzeżach materaca wykonany został z wolumetrycznego materiału 3D. Zaprojektowany tak, by zwiększać przewiewność materaca i gwarantować odpowiednie odprowadzanie wilgoci

trilogy-150

TRILOGY

Dwustronna „wyściółka”, którą stworzono z materiałów regulujących temperaturę podczas snu. To połączenie naturalnych włókien przyjaznych dla skóry oraz innowacyjnych włókien technicznych. Składa się z trzech warstw wykonanych z: bawełny, silikowanego poliestru o otwartej strukturze z włóknami celulozy, oraz wełny.

DODATKOWE INFORMACJE

Wysokość wkładu: ok 20 cm


Wysokość materaca: ok 23 cm


Twardość: średni

“Kolekcje Bedding tworzymy uwzględniając osobiste preferencje, potrzeby, rodzinne zwyczaje – wszystkie te kwestie mają wpływ na jakość snu, a my dbamy o to, żeby była ona jak najwyższa.”

Bedding CEO

ZOBACZ RÓWNIEŻ

FORTUNA

700 niezależnie pracujących sprężyn reagujących na każdy ruch użytkownika, otoczonych pianką Elasgum™ – wszystko po to, by zapewnić wyjątkową jakość snu.

FORTUNA

Wrażenie wyjątkowej lekkości i znakomity komfort snu dzięki zastosowaniu pianki MemoryBed XD i 3 warstw pianki Elasgum™ wyprofilowanych w 7 stref twardości.

SUITE

Doskonałe podparcie dla ciała użytkownika oraz wysoka przewiewność wkładu dzięki piankom Fly-Dry, MemoryBed i Elasgum™ o zróżnicowanej gęstości i kształcie.