SUITE

Materac składa się z 4 warstw materiałów o zróżnicowanej gęstości i kształcie, które razem zapewniają najlepsze podparcie dla ciała oraz komfort snu i odpoczynku. Materac wykonany z Elasgum™, elastycznego i przewiewnego materiału, który posiada niezwykłe właściwości samomodelujące i dostępny jest w dwóch wariantach: twardym oraz średnim. Oba zapewniają odpowiednie rozprowadzenie punktów ucisku w ciele i dostosowanie się do indywidualnego kształtu ciała śpiącego. Warstwa pianki MemoryBed odkształca się poprzez ciepło ciała i niweluje punkty ucisku zapewniając komfort snu. W 100% oddychająca, antybakteryjna pianka Fly-Dry dzięki swojej strukturze z szeroko otwartymi komórkami pomaga odprowadzać wilgoć. Pianka integruje i uzupełnia właściwości materaca

CECHY

WKŁAD

1402271342140_dryfeel_01_ok

Fly-Dry

Poliuretanowa pianka o otwartych komórkach.
Rozmiar komórek zapewnia wysoką przewiewność i uczucie świeżości – materac umożliwia cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci na zewnątrz

Podwójna warstwa pianki MemoryBed-150

PODWÓJNA WARSTWA PIANKI MEMORYBED

Wysokoelastyczna pianka MemoryBed aktywowana jest ciepłem ciała i dostosowuje się do jego kształtu. Równomiernie rozprowadza ciężar zapobiegając powstawaniu punktów silnego nacisku uniemożliwiających zdrowy sen

Elasgum 2-150

ElasgumTM

Najnowszej generacji poliuretanowa pianka otwartokomórkowa zapewnia komfort odpoczynku oraz optymalną cyrkulację powietrza.

POKROWIEC

silk-150

JEDWAB

Tkania wykonana z jedwabiu, lekka, miękka i chłodna w dotyku, z wyjątkowymi właściwościami regulacji temperatury.

Tasma-3D-150

TAŚMA 3D

Pasek widoczny na obrzeżach materaca wykonany został z wolumetrycznego materiału 3D. Zaprojektowany tak, by zwiększać przewiewność materaca i gwarantować odpowiednie odprowadzanie wilgoci

trilogy-150

TRILOGY

Dwustronna „wyściółka”, którą stworzono z materiałów regulujących temperaturę podczas snu. To połączenie naturalnych włókien przyjaznych dla skóry oraz innowacyjnych włókien technicznych. Składa się z trzech warstw wykonanych z: bawełny, silikowanego poliestru o otwartej strukturze z włóknami celulozy, oraz wełny.

DODATKOWE INFORMACJE

Wysokość wkładu: ok 23 cm


Wysokość materaca: ok 26 cm


Twardość: Twardy

“Kolekcje Bedding tworzymy uwzględniając osobiste preferencje, potrzeby, rodzinne zwyczaje – wszystkie te kwestie mają wpływ na jakość snu, a my dbamy o to, żeby była ona jak najwyższa.”

Bedding CEO

ZOBACZ RÓWNIEŻ

FORTUNA

700 niezależnie pracujących sprężyn reagujących na każdy ruch użytkownika, otoczonych pianką Elasgum™ – wszystko po to, by zapewnić wyjątkową jakość snu.

FORTUNA

Wrażenie wyjątkowej lekkości i znakomity komfort snu dzięki zastosowaniu pianki MemoryBed XD i 3 warstw pianki Elasgum™ wyprofilowanych w 7 stref twardości.

RELAIS

Pianka MemoryBed oraz 2 warstwy pianki Elasgum™ w trosce o jak najlepsze podparcie i dopasowanie się do kształtu ciała użytkownika bez punktów nacisku.