INNOGEL ANATOMICO

Innowacyjna poduszka posiadająca zróżnicowane strefy komfortu dla naszej głowy, szyi i ramion. Idealna dla osób śpiących na boku bądź na plecach. Zdejmowany i pralny pokrowiec w temperaturze 60 ℃

Wymiary ok: 66 x 44 cm, wysokość ok 11 cm

CECHY

1402280849140_part_gel_guanciali_ok

INNOGEL

Wkładki InnogelTM równomiernie rozkładają nacisk głowy na poduszkę, zmniejszając ucisk na kręgi szyjne gwarantujący tym samym odświeżające uczucie relaksu. Inngoel jest nietoksyczny, hipoalergiczny i doskonale reguluje temperaturę poduszki

1402280849150_improntamemory09ok

MEMORYBED

Struktura MemoryBed reaguje po wpływem ciepła ciała, idealnie dopasowując się do kształtu głowy oraz karku. Szyja i ramiona są w pełni zrelaksowane bez jakiegokolwiek ucisku, odczuwamy niezrównane poczucie miękkości oraz niesamowite uczucie komfortu.

1402280849140_part_gel_guanciali_ok2

MICROMODAL

Pokrowiec z tkaniny Micromodal, delikatnej w dotyku jak jedwab, chłodna w dotyku jak len, zapewniająca ciepło jak wełna. Zawsze sucha oraz wytrzymała, posiada dodatkowe właściwości odparowywania wilgoci ciała.

“Kolekcje Bedding tworzymy uwzględniając osobiste preferencje, potrzeby, rodzinne zwyczaje – wszystkie te kwestie mają wpływ na jakość snu, a my dbamy o to, żeby była ona jak najwyższa.”

Bedding CEO