Siła współpracy

Bedding Italia to część grupy Hilding Anders International obecnej na 40 rynkach, z ponad 20 markami, 30 firmami oraz z blisko 10 tysiącami pracowników. Liczby te czynią z niej lidera w branży, a jej pozycja ugruntowana jest dzięki niezawodności i jakości każdego produktu. Grupa zarządza również wszechstronnym programem produkcji dla głównych, międzynarodowych sieci sklepów meblowych oraz jest dostawcą materacy i łóżek do najlepszych sieci hotelowych oraz linii statków wycieczkowych. Doświadczenia i niepodważalna wiedza Hilding Anders International oraz włoska kreatywność i innowacyjność marki Bedding Italia wynoszą produkcję materacy i systemów sypialnianych oraz wyposażenia sypialni na najwyższy, światowy poziom.

Trendy są tu na bieżąco monitorowane za pośrednictwem międzynarodowych badań realizowanych przez marki: w ten sposób, Hilding Anders oraz Bedding Italia nadążają za potrzebami swoich odbiorców oraz mogą natychmiastowo odpowiadać na wszelkie zmiany, a nawet – przewidywać kolejne trendy i potrzeby swoich odbiorców.

Międzynarodowy charakter branży pozwala również na bezpośredni dostęp do najbardziej innowacyjnych komponentów, zaawansowanych technologii oraz do najefektywniejszych metod produkcji. Jednym z głównych priorytetów firmy są badania nad materiałami i procesami , które minimalizują poziom negatywnego oddziaływania na środowisko. Dla Bedding Italia oraz Hilding Anders, dobrostan planety i zamieszkujących ją ludzi są ze sobą nierozerwalnie powiązane. Chcemy być wyspani i realizować swoje cele w zdrowym i czystym środowisku.

Szczegółowa wiedza na temat fizjologii snu oraz charakterystyki materiałów jest niezbędna do tworzenia systemów wspierających zdrowy sen. Produkty Hilding Anders, stworzone w oparciu o tę wiedzę, są następnie poddawane dokładnym testom jakości i zgodności z restrykcyjnymi normami bezpieczeństwa. W tym celu Hilding Anders założył własne centrum testowe – we współpracy z AEH Institute of Schänis, w Szwajcarii: Good Night’s SleepLab [Laboratorium Dobrego Snu]. To miejsce wyjątkowe na skalę europejską, ponieważ tylko tam materace testowane są kompleksowo, z względnieniem wszystkich czterech kryteriów oceny jakości: ergonomii, trwałości, higieny oraz regulacji temperatury.

“Kolekcje Bedding tworzymy uwzględniając osobiste preferencje, potrzeby, rodzinne zwyczaje – wszystkie te kwestie mają wpływ na jakość snu, a my dbamy o to, żeby była ona jak najwyższa.”

Bedding CEO