ENERGICA SOFT TOUCH

Struktura kieszeniowa złożona z 700 niezależnych sprężyn, z których każda zamknięta jest w oddychającej saszetce zapewniając ergonomiczne, zróżnicowane podparcie dla ciała w jego 7 najważniejszych strefach. Każda, poszczególna sprężyna reaguje indywidualnie na nacisk poszczególnych części ciała. Powierzchnia materaca wykonana jest z ElasgumTM – elastyczne i oddychającego materiału zaprojektowanego tak, żeby idealnie dostosowywał się do indywidualnego kształtu ciała śpiącego gwarantując idealne podparcie i zdrowy głęboki sen.

CECHY

WKŁAD

700 kieszeni-150

700 Kieszeni

Przewiewność wszystkich 700 sprężyn kieszeniowych.
Niezależne sprężyny reagują na nacisk poszczególnych części ciała zapewniając doskonałą wentylację i dostosowanie do indywidualnego kształtu ciała użytkownika.

ELASGUM-150

ELASGUMTM

Lekkie i aktywne tworzywo komórkowe zastosowane na powierzchni mającej kontakt z ciałem. Jest niezwykle elastyczne, zapewniając użytkownikowi idealne podparcie i nadzwyczajny komfort, pozytywnie wpływając również na cyrkulację powietrza.

POKROWIEC

bawelna-150

BAWEŁNA

Specjalne włókna wykonane z organicznej bawełny wolne są od wszelkich substancji, które mogłyby zaszkodzić Tobie lub środowisku. W kontakcie ze skórą materiał daje przyjemne uczucie chłodu. Nie zbiera kurzu i zapobiega rozwojowi roztoczy.

Sensity150

SensityTM

Ekskluzywny materiał Hilding Anders, opracowany został by zapewniać uczucie świeżości i jednocześnie zapobiegać alergiom i astmie. Specjalne bakterie probiotyczne dodane do włókien pełnią ważną funkcję – zapobiegają rozwojowi drobnoustrojów.

Tasma-3D-150

TAŚMA 3D

Pasek widoczny na obrzeżach materaca wykonany został z wolumetrycznego materiału 3D. Zaprojektowany tak, by zwiększać przewiewność materaca i gwarantować odpowiednie odprowadzanie wilgoci

1402280849150_improntamemory09ok

MEMORYBEDTM

Po pikowanej, zimowej stronie pokrowca, wysokoelastyczna pianka MemoryBed aktywowana jest ciepłem ciała i dostosowuje się do jego kształtu. Równomiernie rozprowadza ciężar zapobiegając powstawaniu punktów silnego nacisku uniemożliwiających zdrowy sen.

DODATKOWE INFORMACJE

Wysokość wkładu: ok 19 cm


Wysokość materaca: ok 23 cm


Twardość: Twardy


Pokrowiec Sensity
Wersja antyalergiczna

“Kolekcje Bedding tworzymy uwzględniając osobiste preferencje, potrzeby, rodzinne zwyczaje – wszystkie te kwestie mają wpływ na jakość snu, a my dbamy o to, żeby była ona jak najwyższa.”

Bedding CEO

ZOBACZ RÓWNIEŻ

FORTUNA

Wrażenie wyjątkowej lekkości i znakomity komfort snu dzięki zastosowaniu pianki MemoryBed XD i 3 warstw pianki Elasgum™ wyprofilowanych w 7 stref twardości.

RELAIS

Pianka MemoryBed oraz 2 warstwy pianki Elasgum™ w trosce o jak najlepsze podparcie i dopasowanie się do kształtu ciała użytkownika bez punktów nacisku.

SUITE

Doskonałe podparcie dla ciała użytkownika oraz wysoka przewiewność wkładu dzięki piankom Fly-Dry, MemoryBed i Elasgum™ o zróżnicowanej gęstości i kształcie.